Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
Most recently added:    Ascot Racing Live     Indian Calcuta Races     Indian Hyderabad Races    South Africa Horse Races    

Thank you for sharing us with your friends through social media.

Most Watched Horse Races TV Channels

 

William Hill TV   William Hill TV 2   Sky 1 Live Tv   Sky 2 Live Tv   Racing TV Live   Ooty Race Live TV   Calcutta Race Live TV   Delhi Horse Race Live   Madras Horse Race Live   Hyderabad Horse Race Live   Turffontein Horse Race Live   South Africa Horse Racing Live stream   Racing.com TV Live Stream   ATG live streaming   Fast Track Racing Tv   Le Trot Live Racing Tv   Dubai Horse Racing Live Tv   Dubai Horse Racing Live Tv2   Dubai Horse Racing Live Tv3   Sky Racing Live Tv   Sky Thoroughbred Central   Equidia Pro Live Stream   Singapore Horse Racing   Pame Stoixima Horse Races   America's Day At The Races   Hipica TV   All Horse Racing Live Tv

TV8 İzle, TV8 Canlı TV İzle, TV8 Canlı Yayın, TV8 Yayın Akışı, Canlı TV İzle TV8, TV8 Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

Tv8

1999 yılında MNG Medya gurubu bünyesinde yayıncılık hayatına başlayan TV8, Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur. Kurulduktan itibaren ilk olarak habercilik alanında faaliyet göstermiştir. 2003 yılında yöntem değişikliğine gidilerek ulusal kanallar sıralamasında yer almıştır. Günümüzde Acun Medya tarafından yönetimi sağlanmaktadır. 2013 yılında Acun Ilıcalı tarafından satın alınmıştır. Stüdyoları Sarıyer ve Maslak'da bulunmaktadır. Haber yayıncılığına tamamen son vererek, eğlence kanalı adı altında çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sebeple tüm haber yayınları, Acun Ilıcalı tarafından kaldırılmıştır. Günümüzde Acun Medya grubu adı altında yer alan tüm programlar Tv8 çatısı altında toplanmıştır. 2016 yılından itibaren NBA maçları telif hakları satın alındı ve NBA maçları gösterilmeye başlandı. Tüm bu gelişmelerin yanında TV8, Bein Şirketler platformu adı altında HD yayına geçiş yaptı. 12 Kasım 2015 yılında ise Doğuş yayın grubu, hisselerin %30'una ortak olmuştur.

 

Tamamen eğlence ve magazin alanında yayın sağlanmaktadır. Yaşadığımız zaman dilimde oldukça izleyici kitlesine sahip kanal olmaktadır. TV8, Hd yayıncılığa geçtikten sonra bazı uygulamalar getirmiş ve izleyicilerine bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar üzerinden tv8 canlı yayın izle imkanı sunmuştur. Akıllı telefonlarda bulunan TV8 uygulaması ile Hd yayın izlenme imkanı sunulmuştur. Kanal frekansları uydu cihazlarına girilerek, tv8 kesintisiz izle işlemi gerçekleştirilmektedir. Türkiye, KKTC, İran ve Azerbaycan'da da izlenme imkanı sunulmaktadır. Günün her saati kanala ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Son dönemlerde Tv8, Acun Ilıcalının da sunucusu olduğu bazı programlar ile reyting alanında üst sıralarda yer almaktadır Yetenek Sizsiniz Türkiye, O ses Türkiye, Survivor, Göz6, Rising Star, 3 Adam gibi programlar yayınlayarak izleyicilerin gönlünde taht kurmaktadır. Yayıncılık dünyasına yeni bir soluk getiren Tv8, son dönemde yeni çalışmalar hazırlığı içerisinde olduğunu duyurmuştur. Günümüzde en çok beğenilen ve sevilen kanallar arasında bulunmaktadır.

TV8 Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı TV8 İzleme keyfini yaşayın.

Broadcasting Now

Comments