Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
Most recently added:    Indian Calcuta Races     Indian Hyderabad Races    South Africa Horse Races    

Thank you for sharing us with your friends through social media.

Most Watched Horse Races TV Channels

 

William Hill TV   William Hill TV 2   Sky 1 Live Tv   Sky 2 Live Tv   Racing TV Live   Ooty Race Live TV   Calcutta Race Live TV   Hyderabad Horse Race Live   South Africa Horse Racing Live stream   Racing.com TV Live Stream   ATG live streaming   Fast Track Racing Tv   Le Trot Live Racing Tv   Dubai Horse Racing Live Tv   Dubai Horse Racing Live Tv2   Dubai Horse Racing Live Tv3   Sky Racing Live Tv   Sky Thoroughbred Central   Equidia Pro Live Stream   Singapore Horse Racing   Pame Stoixima Horse Races   America's Day At The Races   Hipica TV   All Horse Racing Live Tv

TV8.5 İzle, TV8.5 Canlı İzle, TV8.5 Canlı Yayın, TV8.5 Yayın Akışı, Canlı TV İzle TV8.5, TV8.5 Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

TV8,5 CANLI İZLE

Dünya Kupası ve Milli Takımın eleme maçlarını yayınlama hakkına sahip olan kanal, aynı zamanda İngiltere Fa Cup, NBA yayın hakkına da sahiptir. Kanal Milli maçların dışında diğer Milli Maçları da yayınlamaktadır. Kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı, boksta da önemli yatırımlar yapıldığını belirtmiştir. Kanalın yayın akışında önemli boks turnuvalarının hazırlanacağı da dile getirilmiştir. Güçlü ve çalışkan bir ekibe sahip olan kanal yeni projeler konusunda iddialı bir yapı sergilemektedir.

Kanalın çalışma prensibinde sadece spor programları yer almamaktadır. Kanal aynı zamanda eğlence kanalı olarak program hazırlamaktadır. Kanalın kurucusu olan Acun Ilıcalı sahibi olduğu TV8 kanalında yayınlanan Survivor’a benzeyen yarışma programlarının yayınlanmayacağını bildirmiştir. Kanal yeni projeler üreterek seyircisine izlemesi zevkli programlar sunmak istemektedir.

Kanalın yayın akşında sporun dışında Magazin, dizi, yarışmalar, yemek, sohbet programları, tartışma programları da yer almaktadır. Sabah saatlerinde yer alan Özge Ulusoy’la Hayatın Renkleri programı oldukça sevilen bir potansiyele sahiptir. Ayrıca kanalda yer bulan yarışma programlarından Aileler Yarışıyor, izlemesi zevkli aile programlarından biridir. Kanal, aynı zamanda kendisine kardeş olan TV8 kanalında yayınlanan Survivor Ekstra ve Survivor Panorama’ya da yer vermektedir. TV 8 de yayınlanmakta da olan Survivor Ekstra programını, geç saatlerde canlı olarak ekranlara getirmektedir. Kanal hazırlamış olduğu Magazin programını ise güçlü bir ekip çalışması sonucunda ortaya çıkarmaktadır. Kanalın intikam Vakti adlı dizisi de sevilerek izlenen yayınlarından biridir.

Kanalın eğlenilerek izlenen bir başka programı ise yediden yetmişe herkese hitap eden Oynat Bakalım programıdır. İnternette birçok kişinin çekmiş olduğu komik videolara yer veren program, izleyenler tarafından tam not almaktadır. TV8,5 aynı zamanda birçok yeni filmi de izleyicisine sunmaktadır. Kanal 24 saat canlı yayınıyla liderliği zorlamaktadır.

TV8.5 Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı TV8.5 İzleme keyfini yaşayın.

Broadcasting Now

Comments