Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
Most recently added:    US Racing TVG TV Live Stream     US Racing TVG2 TV Live Stream     FRANCE Racing Equidia Pro TV Live Stream     Santa Anita Park Live Stream    

Thank you for sharing us with your friends through social media.

Please subscribe to stay informed about horse racing live from the free streaming links.

Mail Address   


Most Watched Horse Races TV Channels

 

William Hill TV   William Hill TV 2   Sky 1 Live Tv   Sky 2 Live Tv   Racing TV Live   Racing.com TV Live Stream   ATG live streaming   Dubai Horse Racing Live Tv   Dubai Horse Racing Live Tv2   Dubai Horse Racing Live Tv3   Sky Racing Live Tv   Sky Thoroughbred Central   Equidia Pro Live Stream   Singapore Horse Racing   Pame Stoixima Horse Races   America's Day At The Races   Hipica TV   All Horse Racing Live Tv

Teve2 TV İzle, Teve2 TV Canlı TV İzle, Canlı TV İzle Teve2 TV , Teve2 Canlı Yayın izle, Teve2 TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, Teve2 TV HD TV İzle, Teve2 TV Canlı TV İzle Kesintisiz,

2012 yılında yayın hayatına başlayan teve2 Doğan gurubuna dahildir. tv2 kapanınca yerine 2016 yılında açılmıştır. Kanalın sloganı ise "Biz bir aileyiz" olmuştur. teve2 bu anlayışla toplumun her kesiminin ilgisini çekecek yayınlar yapmaktadır. Bu yayınlar teve2 canlı yayın izle seçeneği ile kesintisiz takip edilebilir. teve2 sadece ülkemizde değil, Kıbrıs ve Azerbaycan tarafında da yoğun ilgi gören ulusal bir kanaldır.

Teve2 Programları

Hafta içi her gün 18.30'da "kelime oyunu" Ali İhsan Varol'un eğlenceli sunumuyla yayınlamaktadır. Yasemin Bozkurt'un gerçek cinayet hikâyeleri konu ettiği "3. sayfa" cuma ve hafta sonu hariç her gün saat 22'de yayınlanmaktadır. Çok ilgi çeken acı dolu olaylar teve2 kesintisiz izle seçeneği ile takip edilebilir. Derya Baykal'ın yemek tarifleri, örgüler, pratik el işleri ve kadına dair ne varsa ele aldığı programı "Gülümse" ise hafta içi her gün 16'da yayınlanmaktadır. Çok ilgi çeken gezi programı Burak Akkul'un eşliğinde "çok gezenti" pazar 12.45'de izlenebilir. Programda Burak Akkul eşiyle birlikte yabancı ülkeleri gezip mimariden sanata ülke hakkında bilgi veriyor.

Teve2 dizi ve sinema

Kanıt: Polisiye dizinin tekrarları hafta içi her akşam izlenebilir.
Akasya durağı: Efsane dizinin tekrar bölümleri hafta içi yayınlanmaktadır.
Pretty Little Liars: Küçük güzel yalancılar pazar günleri özellikle gençleri ekrana çekmeye devam ediyor.
Nostalji dizi kuşağı: teve2 sevilen dizileri yeniden ekrana getiriyor. Berivan, Yaprak dökümü, Bin bir Gece Masalları, ıhlamurlar Altında; Türk Malı bu dizilerden bazılarıdır. teve2 yerli ve yabancı filmleri sunmaktadır. Kanaldan yeni vizyon filmleri de izlenebilir.

Teve2 hayatın her alanına dokunmayı sever. Hayvan sevenler için "pati", yemek severler için "Yemek Aşkına", el işi sevenler için "Derya Baykal'la Gülümse" kısacası herkesin ilgisini çekecek bir programı bulunur.

Teve2 TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı Teve2 TV İzleme keyfini yaşayın.

Broadcasting Now

Comments