Please Enable JavaScript!
Mohon Aktifkan Javascript![ Enable JavaScript ]
Most recently added:    Indian Calcuta Races     Indian Hyderabad Races    South Africa Horse Races    

Thank you for sharing us with your friends through social media.

Most Watched Horse Races TV Channels

 

William Hill TV   William Hill TV 2   Sky 1 Live Tv   Sky 2 Live Tv   Racing TV Live   Ooty Race Live TV   Calcutta Race Live TV   Hyderabad Horse Race Live   South Africa Horse Racing Live stream   Racing.com TV Live Stream   ATG live streaming   Fast Track Racing Tv   Le Trot Live Racing Tv   Dubai Horse Racing Live Tv   Dubai Horse Racing Live Tv2   Dubai Horse Racing Live Tv3   Sky Racing Live Tv   Sky Thoroughbred Central   Equidia Pro Live Stream   Singapore Horse Racing   Pame Stoixima Horse Races   America's Day At The Races   Hipica TV   All Horse Racing Live Tv

KÖY TV İzle, KÖY TV Canlı TV İzle, KÖY TV Canlı Yayın, KÖY TV Yayın Akışı, Canlı TV İzle KÖY TV, KÖY TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle,

Köy Tv ,Türkiye'de 20 Ocak 2010 yılında kurulan ilk tarım televizyon kanalıdır. Kanal, '' Köyde Hayat var '' sloganıyla yayınına devam etmektedir. Kapatılan Marmara TV'nin frekanslarına kurulan Köy TV, Bursa'nın Osmangazi ilçesinden yayın faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalın kuruluş amacı Tarım, haycancılık gibi konular hakkında insanlara bilgi vermek, işi yapanlara ise eğitimini vermek üzerine kurulmuştur.Kanalın oldukça geniş kitlesi bulunmaktadır. Türkiyenin her yerinden 24 saat hizmet veren kanalbirçok konu başlıklarıyla halka sertifika vermiş, eğitimler düzenlemiştir.

KÖY TV'DE NELER VAR ?

Köy Tv 'nin yayın akışına baktığımız da birçok konu başlıklarından yayın yaptığını görebiliyoruz. Kanalın programları ve yayın akışı şöyle ; Hayvancılığa Sektörel Bakış , Fuar Gündemi , Tarım Vitrini Tarım Analiz, Çadırın Hikayesi, Alternatif Çözümler, Sektör Analiz , Zeytinin Yolculuğu, Toprak ve İnsan Platform Tarım , Toprağa Organik Bakış, Bitki Doktoru, Toprağın Hekimleri, Su Damlası, Veteriner Günlüğü, Bahçeden Köyde Arıcılık gibi birçok konu başlıklarıyla programlar üretip, yayınlamaktadır. Veteriner Günlüğü, programıyla Özer Türk sunumu ile hayvancılık ile ilgilenenleriin hayvanlarının nasıl sağlıklarını koruyabileceğini , varsa hastalığı tedavi için neler yapılabilinir ? gibi birçok önemli konulara temas ediyor. Tarım Analiz programını Adil Göksel sunuculuğunu üstleniyor. Programda Tarım ve Hayvancılığın sıkıntılarını inceliyor, aynı zaman da sorunlar üzerine çözümlerin üretildiği bir program. Bitki Doktoru programı ise Tarımcılık ile uğraşan ve uğraşmaya yeltenen herkesin izlemesi gereken bir program. Tarımın tüm püf noktalarını, bilmemiz gereken her bir konuyu tek tek anlatılıyor. Tarladan Sofraya programın da ise Gübreler hakkında bilinen tüm yanlışıkları anlatan ve doğrusu öğreten eğitim programı. Genel olara Köy Tv kanalına baktığımızda, Tarım ile uğraşanların veya uğraşmayana yeltenenlerin mutlaka izmesi gereken nadir kanallardan bir tanesi. Köy Tv kanalını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Sitemizde birçok kanal bulabilirsiniz. Sitemizde ki kanal HD olarak yayınlanmaktadır. Dilediğiniz gibi istediğiniz yerde sınırsızca ve ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini önemsediğimiz için yorumlarınıza değerli buluyoruz.

KÖY TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan Oneo Tv de takılmadan Canlı KÖY TV İzleme keyfini yaşayın.

Broadcasting Now

Comments