You are watching Beyaz Tv right now.

Broadcasting #1

If you like our site.
Please share us with your friends on social networks.


BEYAZ TV Canlı Tv, BEYAZ TV İzle, BEYAZ TV Canlı Yayın izle, BEYAZ TV Canlı TV izle, Canlı TV İzle BEYAZ TV, BEYAZ TV Kesintisiz Canlı Yayın İzle, BEYAZ TV HD TV İzle

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyondan izlenen TV kanalları internet erişiminin olduğu her yerde 7/24 sitemiz üzerinden izlenebilmektedir. BEYAZ TV kanalını canlı olarak izlemek için internet sitemize girmeniz yeterli olacaktır. İnternet sitemize girdikten sonra kanal listesi bölümünden BEYAZ TV'yi seçerek canlı yayını HD ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.


BEYAZ TV kanalı 24 Mayıs 2010 tarihinde kurulmuştur. Kanalın ve şirketin sahibi eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek olarak bilinmektedir. Bu bilgi kesin ve net değildir. Osman Gökçek, kanalın genel koordinat görevlisidir.

Kanal, 2014 yılından itibaren düzenli olarak ulusal yayın yapmaya başlamıştır. Kanalın genel merkezi Ankara'da bulunmaktadır. Kanalın görüntü kalitesi yüksek yani HD şekilde yayın yapan formatı da bulunmaktadır. Kanalda birçok program yer almaktadır. Beyaz TV kanalında diziler de bulunmaktadır. Kanalda spor, yaşam, eğlence, günlük hayat, din, belgesel gibi konuları ele alan programlarda vardır. Kanalın eski adı Ses TV'dir. 2010 yılından itibaren kanalın ismi Beyaz TV olarak değiştirilmiştir. Sitemiz sayesinde kanalı canlı izle özelliği ile 7/24 kesintisiz izleyebileceksiniz.

Beyaz TV Kanalında Hangi Programlar Yer Almaktadır?

Beyaz TV kanalı gün içerisinde birçok programa yer vermektedir. Kanal, geçmiş yılların çok fazla izlenen ve reyting rekorları kıran dizileri de yayınlamaktadır. Kanalın kendisine ait güncel dizisi yoktur. Genel olarak eski yıllarda çekilmiş olan dizileri yayınlamaktadırlar. Kanal ulusal çapta yayın yapmaktadır. Yurt dışında ise yayın yapmamaktadır. Kanalın en çok dikkat çeken programları Hayatta Her Şey Var, Derin Futbol ve Yok Artık programlarıdır. Mobil ve bilgisayarınızdan Beyaz Tv kanalını sitemizden kesintisiz ve HD şekilde izleyebilirsiniz. Sitemizde 7/24 canlı izleme seçeneği ile Beyaz TV kanalına günün her saati erişebilirsiniz.

BEYAZ TV Canlı Yayınını sitemiz üzerinden kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz. İnternet üzerinden Online canlı yayın yapan tüm TV kanallarını Bir araya Toplayan, Kesintisiz ve Ücretsiz canlı tv izleme imkanı sunan OneoTv de takılmadan Canlı BEYAZ TV İzleme keyfini yaşayın.

Right now 1 person is watching to this Tv. Total : She rested 75 times.

Comments

No comment..

How about adding one comment right now?

Comments